Räpina valla üldplaneeringu ja keskkonnamõju strateegilise hindamise (KSH) aruande eelnõu avaliku väljapaneku tulemusi tutvustavad avalikud arutelud lükkuvad aprillikuusse.

1.03.21

Räpina Vallavalitsus annab teada, et seoses Vabariigi Valitsuse poolt koroonaviiruse tõrjeks piirangute kehtestamisega lükkuvad edasi 10. märtsile ja 11. märtsile planeeritud valla üldplaneeringu avalikud arutelud Mehikoormas, Verioral ja Räpinas.

Üldplaneeringu ja KSH aruande eelnõu avaliku väljapaneku tulemusi tutvustavate avalike arutelude toimumiste uued ajad:  

  • 13. aprill algusega kell 14.00 Mehikoorma teenuskeskuses (Kesk 20, Mehikoorma alevik)
  • 13. aprill algusega kell 17.00 Veriora teenuskeskuses (Räpina mnt 2, Veriora alevik)
  • 15. aprill algusega kell 17.30 Räpina Aianduskooli saalis (Aianduse 6, Räpina linn)

 

Seoses Covid-19 jätkuva levikuga, on ka aprillikuusse planeeritud avalikul arutelul osalemiseks vajalik eelregistreerimine. Avalikel aruteludel on võimalik osaleda ka veebikeskkonnas.

Arutelule saab registreeruda kas e-kirjaga vald@rapina.ee või miia@rapina.ee ja telefoni teel 799 9500 või 799 9510. Täpsem info Miia Kasearu telefonil 506 3276.

E-posti teel registreerudes palume märkida oma nimi ning koosolekul osalemise viis (kohapeal või distantsilt). Distantsilt osalejatele edastatakse avaliku arutelu eelselt veebilink, mille abil on võimalik koosolekuga liituda. Distantsilt osalemise soovi korral palun teata ka telefoni teel registreerudes e-posti aadress, kuhu veebilink saata. Võimaluse korral andke osalemisest teada hiljemalt 9. aprilliks.

Arutelule füüsiliselt kohale tulles on kohustuslik kanda maski, vajadusel saab maski kohapealt. Köha, nohu, palaviku, kurguvalu ja muude haigustunnuste esinemisel saab koosolekul osaleda virtuaalselt veebikeskkonnas.

Lisaks palume jälgida jooksvalt infot valla veebilehel www.rapina.ee. Seoses Covid-19 jätkuva levikuga jälgime Vabariigi Valitsuse ühisavaldusi ja otsuseid. Vajadusel võtab Räpina Vallavalitsus õiguse teha muudatusi avalike arutelude toimumise osas.

 

Toimetaja: ALEKSEI RAUD