Volikogu on kohaliku omavalitsuse üksuse esinduskogu mis valitakse 4 aastaks. Volikogu liikmete arv sõltub elanike arvust ja määratakse volikogu eelmise koosseisu poolt. Räpina volikogu on 21-liikmeline.

Räpina vallavolikogu

Koalitsioonileping 24.10.2017
(valimised 15. oktoober 2017. a)

Nimi Positsioon Erakond või valimisliit Telefon E-post
Teet Helm Volikogu esimees Eesti Reformierakond 505 5297 teet.helm@rapina.ee
Peeter Sibul Revisjonikomisjoni  ning haridus- ja kultuurikomisjoni aseesimees Eesti Reformierakond 501 9734 peeter.sibul@rapina.ee
Toomas Heering Eelarve- ja arengukomisjoni esimees Eesti Reformierakond 504 3974 toomas.heering@rapina.ee

Vilja Kvetkovski

Eelarve- ja arengukomisjoni aseesimees

Eesti Reformierakond

510 8317 

vilja.kvetkovski@rapina.ee

Ene Tigas Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees Eesti Reformierakond 525 5982 ene.tigas@rapina.ee

Ülo Tuuling

Volikogu liige

Eesti Reformierakond

504 8464 

ulo.tuuling@rapina.ee

Vello Kasearu

Majandus- ja keskkonnakomisjoni aseesimees Eesti Reformierakond 502 2661 vello.kasearu@rapina.ee
Kaarel Tiganik Volikogu liige Valimisliit Ühtne Vald 504 5831 kaarel.tiganik@rapina.ee

Ulla Preeden

Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees Valimisliit Ühtne Vald 54005833 ulla.preeden@rapina.ee

Leo Kütt

Volikogu liige Valimisliit Ühtne Vald 521 8202 leo.kutt@rapina.ee

Argo Must

Volikogu liige Valimisliit Ühtne Vald   argo.must@rapina.ee

Vitali Rõžov

Volikogu liige Valimisliit Ühtne Vald 503 1697 vitali.rozov@rapina.ee
Kaido Palu Volikogu liige Sotsiaaldemokraatlik Erakond 515 9940 kaido.palu@rapina.ee
Andri Võsokovski Volikogu liige Sotsiaaldemokraatlik Erakond 56877335 andri.vosokovski@rapina.ee
Maarika Loodus Revisjonikomisjoni esimees Sotsiaaldemokraatlik Erakond 510 6864 maarika.loodus@rapina.ee

Tiit Kala

Volikogu aseesimees

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

509 1932 

tiit.kala@rapina.ee

Vladimir Kondratjev

Volikogu liige

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

506 3277 

vladimir.kondratjev@rapina.ee

Meelis Konsap Volikogu liige Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 527 8809 meelis.konsap@rapina.ee

Mait Meensalu

Volikogu liige

Eesti Keskerakond

517 2724 

mait.meensalu@rapina.ee

Margus Narusing

Majandus- ja keskkonnakomisjoni esimees Eesti Keskerakond 523 5915

margus.narusing@rapina.ee

Mati Tiigimäe Volikogu liige Eesti Keskerakond 551 4947 mati.tiigimae@rapina.ee


Volikogu istungite protokollid 2018
Volikogu otsuste ja määruste eelnõud alates 2018

Volikogu otsuste ja määruste eelnõud kuni 31.12.2017
Volikogu istungite protokollid kuni 31.12.2017
V
alimiskomisjoni otsused ja koosolekute protokollid kuni 31.12.2017