Majandusosakond

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Timo Varik Ehitusspetsialist (osakonna juhataja) 799 9503 527 2322 timo.varik@rapina.ee
Kaimar Kütt Hangete- ja keskkonnaspetsialist 799 9504 5331 0933 kaimar.kutt@rapina.ee
Miia Kasearu Planeeringute- ja maakorraldusespetsialist 799 9510 506 3276 miia.kasearu@rapina.ee
Ester Lemats Arendusspetsialist 799 9512 5329 2980 ester.lemats@rapina.ee
Ingrid Joosep Arendusspetsialist 799 9505 514 1373 ingrid.joosep@rapina.ee
Taivo Kaldoja Teedespetsialist  795 8448 506 9661 taivo.kaldoja@rapina.ee
Allan Kirotar Haldusspetsialist  799 9505 505 3575 allan.kirotar@rapina.ee
Riho Laanoja Haldusspetsialist (Veriora) 796 1185 512 6859 riho.laanoja@rapina.ee
Raivo Põhjala Haldusspetsialist (Meeksi)   511 7104 raivo.pohjala@rapina.ee
Vesta Kuns Kalmistuvaht (Ristipalo, Liivamäe ja Lepistu kalmistu)   5345 6135 kalmistu@rapina.ee
Maire Sillakivi Kalmistuvaht (Mehikoorma kalmistu)   550 7624  
Jaan Vaiknemets Kalmistuvaht (Meerapalu ja Pedaspää kalmistu) 742 8769    
Heikki Koger Kalmistuvaht (Leevi kalmistu)   5348 4222  
         

 

Põlvamaa Omavalitsuste Liit kutsub osalema konkursil "Eesti kaunis kodu 2018"

10.05.2018

Eesti Kodukaunistamise Ühendus (EKKÜ) koostöös maakondade esindajatega viib läbi üle-eestilist konkurssi „Eesti kaunis kodu", mille patroon on Eesti Vabariigi President. Konkursi „Eesti kaunis kodu 2018" käigus autasustatakse iga maakonna konkursi...  Loe edasi »