Vallavanem

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Kaido Palu Vallavanem 799 9501 506 9661 kaido@rapina.ee

Vallakantselei

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Kalle Laht Vallasekretär 799 9502 5340 6636 kalle@rapina.ee
Viigi Oru Registripidaja 799 9519   viigi@rapina.ee
Maire Vahala Sekretär-asjaajaja 799 9500   maire@rapina.ee
Piret Sermandi Volikogu asjaajaja-arhivaar 799 9509   piret@rapina.ee

Sotsiaalosakond

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Katrin Taimre Sotsiaalosakonna juhataja 799 9515 514 3178 katrin@rapina.ee
Kadri Melts-Sau Lastekaitsespetsialist 799 9514 503 2985 kadri@rapina.ee
Endla Meenov Sotsiaaltöö spetsialist 799 9516; 795 1422 514 3217 endla@rapina.ee
Eve Kivioja Sotsiaaltöö spetsialist 799 9516; 795 2352 514 3261 eve@rapina.ee

Majandusosakond

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Jaan Purge Majandusosakonna juhataja 799 9503 527 2322 jaan@rapina.ee
Kaimar Kütt Majandusspetsialist 799 9504 5331 0933 kaimar@rapina.ee
Allan Kirotar Haldusspetsialist 799 9505 505 3575 allan@rapina.ee
Vesta Kuns Kalmistuvaht   534 56135 kalmistu@rapina.ee

 

Arengu ja planeeringu osakond

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Miia Kasearu Arengu- ja planeeringuosakonna juhataja 799 9510 506 3276 miia@rapina.ee
Andrus Karpson Geoinfospetsialist 799 9513 529 0576 andrus@rapina.ee
Ester Lemats Arendusspetsialist 799 9512 5329 2980 ester@rapina.ee
Anu-Cristine Tokko Haridus- ja kultuurispetsialist 799 9511 514 2596 anu@rapina.ee
Jaana Oras Turismiinfo konsultant 799 5001   jaana@rapina.ee

Finantsosakond

Nimi Amet Telefon Mobiil E-post
Tiia Kütt Finantsosakonna juhataja 799 9506 511 0038 tiia@rapina.ee
Aveli Oijov Vanemraamatupidaja 799 9508   aveli@rapina.ee
Marge Lusbo Raamatupidaja 799 9507   marge@rapina.ee