Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

EKRAAN

Haridusvõrgu ümberkorraldused

Uudised ja teated

Räpina vallas on valimisperioodil avatud kolm jaoskonda

Valimisjaoskond number 1

Hääletusruum asub kõigil eelhääletamise päevadel ja valimispäeval (03.06.2024-09.06.2024) Räpina raamatukogus (Kooli tn 5, Räpina linn, Räpina vald, Põlva maakond) ning on avatud E-L 12:00- 20:00, P 09:00-20:00.

 

Valimisjaoskond number 2

Hääletusruum asub teisel ja esimesel päeval enne valimispäeva ja valimispäeval (07.06.2024-09.06.2024) Veriora teenuskeskuses (Räpina mnt 2, Veriora alevik, Räpina vald, Põlva maakond) ning on avatud R-L 12:00-20:00, P 09:00-20:00.

 

Valimisjaoskond number 3

Hääletusruum asub teisel ja esimesel päeval enne valimispäeva ja valimispäeval (07.06.2024-09.06.2024) Mehikoorma külakeskuses (Kesk tn 20, Mehikoorma alevik, Räpina vald, Põlva maakond) ning on avatud R-L 12:00-20:00, P 09:00-20:00.

 

Elektrooniliselt on võimalik oma hääl anda esmaspäevast laupäevani (3. juunist 8. juunini), hääletades veebilehel www.valimised.ee.

 

Reedel ja laupäeval ning valimispäeval korraldatakse ka kodus hääletamist. Kodus hääletamist viivad läbi kõik valimisjaoskonnad. Taotlus selleks tuleb esitada telefoni teel reedel, 7. juunil või laupäeval, 8. juunil vahemikus kella 12–20 või valimispäeval, 9. juunil kell 9–14. Kontaktid:

·         Räpina jaoskond +372 58887224

·         Veriora jaoskond +372 58887225

·         Mehikoorma jaoskond +372 58887226

·         Valimiskomisjoni esimees +372 53406636

 

Hääletamist haiglas ja ööpäevases hoolekandeasutuses viib läbi valimisjaoskond number 1.

Hääletamistulemused Räpina vallas teeb kindlaks häältelugemiskomisjon hääletamissedelite ülelugemise teel 10.06.2024 kell 10.00 Räpina Vallavolikogu saalis (Kooli 1, Räpina linn). Hääletamistulemused tehakse kindlaks avalikult.

 

Valimiste korraldaja Räpina vallas:
Räpina vallasekretär Piret Paulson, telefon +372 5340 6636; e-post piret.paulson@rapina.ee

 

Räpina valla valimiskomisjon:
Esimees: Piret Paulson
Aseesimees: Jaanus Saaremõts
Liikmed: Eva Morel, Ahti Hütt, Aina Olle
Asendusliikmed: Helen Zupsmann, Ene Tammekun