Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

Meeskoor Forestalia laulab Räpinas

Järgmisel aastal 50. lauluaastat tähistav Eesti Metsatöötajate Meeskoor Forestalia korraldab igasuvise laululaagri tänavu Räpinas.

Tõenäoliselt ei kostu laulumeeste hääled Sillapää lossi proovidest iga räpinlase koduaeda. Kutsume kõiki Räpina kandi inimesi, kel meeskoorilaul meelepärane, kuulama Forestalia meeskoori kaheosalist kontserti reedel, 30. juulil.

Kell 18 alustame Räpina Miikaeli kirikus meeskoori kontserdi esimese osaga. Seejärel liigume üheskoos aianduskooli saali, kus kella 19 paiku jätkame kontserdi teise osaga. Kontserdile pääs prii, aga tänulikud kuulajad saavad teha annetuse Miikaeli kirikule.

Meeskoor Forestalia kavas on rohkem- ja vähemtuntud kauneid eestikeelseid laule meestest ja metsast, naistest ja naljast, sekka merest ja muusikast. Koori juhatavad Forestalia peadirigent maestro Alo Ritsing ning Made Ritsing. Ritsingute juured ulatuvad Räpina maile, kus 118 aasta eest sündis ja käis koolis meie tänaste dirigentide isa ja vanaisa, Eesti koorijuht ja helilooja Richard Ritsing.