Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

Graz School of Participation kutsub Tartu ja Lõuna-Eesti kunstnikke ja antropolooge kandideerima kursusele

Tartu 2024 kutsub kunstnikke ja antropolooge kandideerima Graz School of Participation kursusele Tartu 2024 koostöös Grazi Kunstilabori ja kollektiivi Walk the Plank kutsuvad kogukonna kunsti ja antropoloogia huvilisi osalema School of Participation kursusel, mis toimub 1.–8. augustini Austrias.

Koolitus pakub osalejatele võimalust kohtuda teiste Euroopa loovate praktikutega ja avastada kogukonna kunsti strateegiaid ning meetodeid. Kursus lähtepunkt on linnaruumi kujundamise ja selle ühiskondliku kasutuse mõtestamise. Kursusel osalejal on ainulaadne võimalus Austrias, Grazis ühe nädala vältel uurida kunstide kaudu linnade arengut, gentrifikatsiooni, sotsiaalset segregatsiooni ja ümberasustamist. 

Tartu 2024 Elu ja Keskkond programmiliini juht Triin Pikk: "Ootame avaldusi nii kunstnikelt, õpetajatelt, teadlastelt, üliõpilastelt, aktivistidelt, vabatahtlikelt. Kõigilt, kes on huvitatud koostööl põhinevatest kunstilistest protsessidest."

Kursusel osaleb kokku 25 praktikut üle Euroopa, neist kaks Eestist. Kandideerima on oodatud kõik, kes on huvitatud interdistsiplinaarsetest kunstilistest protsessidest.

Kui Grazi reisimine pole võimalik, alustatakse veebitöötubasid varem, 2021. aasta juulis.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks saada inglise keeles CV ja lühike enesetutvustus (vorm). 

Tähtaeg: 9. juuni 2021

Tartu 2024 rahastab kahte huvilist Tartust või Lõuna-Eestist.
 

Lisateave:

Triin Pikk / Tartu 2024 programmiliini Elu ja Keskkond juht / triin.pikk@tartu2024.ee / 5340 7118

Krõõt Filippov / Tartu 2024 kommunikatsioonijuht / kroot.filippov@tartu2024.ee / 5817 4399