Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

Vabariigi sünnipäeva eel tunnustati maakonna silmapaistvamaid

22. veebruaril toimus Räpina Aianduskooli saalis Eesti Vabariigi 102. aastapäevale pühendatud pidulik vastuvõtt, kus Põlvamaa Omavalitsuste Liit andis üle Põlvamaa teenetemärgid.

Rõõm on nentida, et meie vallast said tunnustatud mitmed inimesed. Põlvamaa vapimärgi pälvis Leo Kütt, kes on end pühendanud kodukandi elu arendamisele. Ta on Räpina kogukonna hing, uute ettevõtmiste väsimatu algataja ja eestvedaja, kohalike sündmuste korraldaja ning kogukonda arendavate ja edasiviivate projektide elluviija. Leo Kütt on Räpina Vallavolikogu liige ning haridus- ja kultuurikomisjoni liige.

Põlvamaa teenetemärgi pälvisid Sirje VillMargus Narusing ja Enel Liin.

Margus Narusing on Lämmijärve-äärse kalandussektori arendaja, piirkonna oluline tööandja ning Meeksi kogukondade aktiivne eestvedaja. Margus Narusing on ka Räpina Vallavolikogu liige ning majandus- ja keskkonnakomisjoni esimees.

Enel Liin on pikaajalise töö ja tegevusega aidanud kaasa nii paikkonna kui ka maakonna arengule. Ta on olnud Veriora vallavanem aastatel 2005-2017 ning töötanud alates 2017. aasta lõpust Räpina vallavanemana. Enel Liin on Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees.

Põlvamaa aukirjad pälvisid Katrin Satsi, Mare Värton, Andre Laine, Argo Must ja Margot Suur.

Pidulikul koosviibimisel osalesid taaskord Põlvamaa sõpruspiirkonna Segebergi maavanem Jan Peter Schröder koos abikaasaga ja välisuhete ametnik Rüdiger Jankowski. Meie vallavanem Enel Liin, kes on ühtlasi Põlvamaa Omavalitsuste Liidu juht, tervitas külalisi saksakeelse kõnega. 

Fotogalerii pidulikust üritusest: https://www.facebook.com/pg/PolvaOVL/photos/?tab=album&album_id=2641163319439886

Lisainfo: 

Eve Neemsalu
Tegevjuht
Põlvamaa Omavalitsuste Liit
Tel: 5621 6688
E-post: eve.neemsalu@polvamaa.ee