Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

Hooldusperede, lapsendajate jt tugigrupi info

Armsad hoolduspered, eestkostepered, lapsendajad ja pered, kelle peas liigub kaunis mõte ..

...pakkuda mõnele lapsele, kel pole elus nii hästi läinud---kodusoojust, peretunnet, hoolt ja armastust. See kiri on TEILE. Mina ise olen olnud eestkoste pere 11 aastat, hetkel kasvab meie peres 6 kasulast. Nende aastate jooksul on kõike ette tulnud, nii kergemaid kui ka raskemaid aegu. Üks asi, millest olen aru saanud, on see, et ainult armastusest ei piisa, on vaja ka teadmisi, oskusi, kogemusi. Ja  mis on eriti tähtis, olla teiste samasuguste peredega kontaktis, rääkida, naerda, ja kui vaja ka nutta KOOS, toetada, lohutada kiita. Seda kõike vajame meie ka, mitte ainult lapsed.

Mul  on Teile hea uudis, koostöös Sotsiaalkindlustusametiga, MTÜ-ga Igale lapsele pere ja kohalike omavalitsustega on meil võimalus kord kuus kokku saada, et istuda kohvitassi taga, kuulata mõnd huvitavat ja õpetlikku perelugu ja toetada üksteist. Loomulikult on see peredele tasuta, sest jagatud mure muutub väiksemaks ja jagatud rõõm mitmekordseks.

Järgmine kohtumine  toimub Võrus, Pargikodus
Kreutzwaldi 55
18. märtsil, kell 17.00

Kohtumiseni,

Inge Ojala-Pihlaja 

 

Palun registreerida info@kasupered.ee hiljemalt 13 märtsiks. Lähim info MTÜ Igale Lapsele pere projektijuhilt Jane Snaith mob tel 5041330

Üritus saab toimuda, kui on registreerinud vähemalt 6 inimest.