Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

« Tagasi

Aastavahetuse ilutulestik Räpina valla keskustes

Juba aastatega on saanud traditsiooniks, et igal aastavahetusel toimub ilutulestik Räpinas. Ja seda täpselt aastavahetusel! Räpina ei ole ainukene keskus vallas. See tähendab seda, et lisaks Räpinale korraldab SA Räpina Inkubatsioonikeskus nii nagu ka eelmisel aastal aastavahetuse ilutulestiku ka Mehikoormas ja Verioral. 
Paljud võivad leida, et kas on mõtet raha taevasse lasta? Peale eelmist aastavahetust küsisime inimestelt arvamust ja enamus vastas, et on küll, see mõjub pidulikult. Põhjendati ka, et kui ei tehta organiseeritult, on tõenäosus suurem, et asi väljub kontrolli alt ja oht, et inimesed võivad viga saada. Paugutatakse juhuslikult ja ohus on ka lemmikloomade rahu. Nii leidsidki korraldajad, et ilutulestik tuleb ka sel aastal valla keskustes, sest rahvas soovib ja väärib seda, et nautida aastavahetuse tulemängu.  

Ilutulestiku projekti valmistab ette SA Räpina Inkubatsioonikeskus. Ilutulestik ning kasutatav pürotehniline toode peab vastama lõhkematerjaliseaduses ja selle alusel kehtestatud õigusaktides sätestatud nõuetele. Ilutulestik peab olema esinduslik, visuaalselt efektne ning moodustama ülesehituselt ühtse terviku. Ilutulestik on Räpina linnas kestvusega ca 7 minutit, Mehikoormas ning Verioral kestvusega ca 6 minutit ja toimub aastavahetuse hetkel. 

  

Tulge nautima aastavahetust Räpina, Mehikoorma ja Veriora keskustes!  

 

Eelnevatel aastatel on rahastamisele õla alla pannud ka kohalikud tööandjad, vallakodanikud ja ka lihtsalt Räpina sõbrad. Kõikide nimed, kes tulemängu panustavad, avalikustame jaanuaris ilmuvas valla ajalehes. 

 

Kui otsustad, et soovid panustada ilutulestikku, anna sellest teada leo@ariabi või helista telefonil 5218202. Tähtis pole summa suurus vaid soov panustada! 

 

Head ja turvalist aastavahetust! 

 

Leo Kütt, 

SA Räpina Inkubatsioonikeskus juhataja