Uudised ja teated

« Tagasi

Räpina valla uus ehitusspetsialist - Erkki Laur

Märtsi lõpust asus Räpina vallavalitsuses tööle uus ehitusspetsialist Erkki Laur. Saame tuttavaks:

Olen sündinud Tartus. Lõpetasin Miina Härma Gümnaasiumi, mis on inglise keele süvaõppega kool. Sealt edasi liikusin Eesti Maaülikooli ehitusinseneriõppesse, kust mulle omistati pärast nominaalajaga õppekava läbimist tehnikateaduse magistrikraad.

Pärast ülikooli lõpetamist olen töötanud erinevates ehitusfirmades objektide projekteerimisega, samuti tegutsenud joonestajana ja koostanud vastavaid eelarveid. Nüüd otsustasin, et tore oleks midagi uut proovida ja väärtuslikke kogemusi juurde koguda, ennast arendada ning silmaringi laiendada. Sestap kandideerisin Räpina Vallavalitsusse ehitusspetsialistiks, kuhu osutusin ka valituks. See on tore võimalus tutvuda uute tegusate inimestega ja kaasa aidata piirkonna arengule.

Iseloomustaksin ennast kui head suhtlejat ja asjaajajat, kellel on kindlad põhimõtted. Minu tugevateks külgedeks on täpsus ja kohusetundlikkus, olen positiivse mõttelaadiga. Vabal ajal tegelen matkamise, fotograafia ja rattasõiduga. Mulle pakuvad huvi ka arvutitehnika ja muusika. Mängin harrastaja tasemel sulgpalli ja võrkpalli. Lisaks meeldib mulle lugeda erinevaid väljaandeid ja raamatuid.

Loodan, et meil tuleb Räpina valla rahvaga meeldiv ja sujuv koostöö.