Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

« Tagasi

Swedbank nõustaja viimane vastuvõtt Räpina haldushoones on 12. detsembril

Alates uuest aastast lõpetab Swedbank nõustaja teenuse pakkumise Räpinas. Muudatus on seotud pangapunkti vähese külastatavusega.

Oleme Räpina vallamaja ruumides pakkunud nõustaja teenust üle viie aasta. Kuust kuusse kasutab nõustaja abi üha vähem inimesi. Viimaste aastate statistika näitab, et inimesed eelistavad oma pangaasju ajada üha enam interneti- ja mobiilipangas.

Ootame kliente nõustamisele vallamaja ruumides, aadressil Kooli 1 64504 Räpina, veel  12. detsembril kell 9.00-14.00. Kliendid saavad ka edaspidi vallamajas asuvaid arvuteid oma pangatoiminguteks kasutada. Jätkame koostööd vallavalitsusega ja korraldame klientidele infopäevi vastavalt huvile ja vajadusele.

Sularahaautomaat, mille abil saab nii sularaha välja võtta kui ka sisse maksta asub aadressil Kooli 19, Räpina. Lisaks saavad Swedbanki kliendid sularaha välja võtta ka erinevates teenindus- ja kaubanduskettides üle Eesti (7 partneri juures, ligi 800-s kohas). Vähemalt 1-eurose ostu sooritamisel saab sularaha näiteks välja võtta Olerexi tanklates või Alexela mugavuspoodides (teenustasu 0,32 eurot), Grossi poodidest  (teenustasu 0,36 eurot), COOP ketti kuuluvates poodides (teenustasu 0,69 eurot). Korraga saab välja võtta kuni 100 eurot.

Lähim Swedbanki kontor asub Põlva linnas, aadressil Kesk 11, pangakontor on avatud tööpäeviti 09.00 - 17.00. Kui tekib vajadus kontorit külastada, soovitame eelnevalt kohtumise aeg broneerida. Seda saab teha internetipangas aadressil https://www.swedbank.ee/private/home/more/appointments või helistades 6 310 310. Nii saate olla kindel, et ei pea järjekorras ootama.

Swedbank