Uudised ja teated

« Tagasi

Muutuvad Räpina pangapunkti lahtiolekuajad

Alates 1. juulist 2019 pakub Swedbank nõustaja teenust Räpina Kooli 1 ruumides kaks korda kuus iga kuu teisel ja neljandal nädalal kell 9.00-14.00. Juulis on nõustaja kohal 11-ndal ja 25-ndal kuupäeval kell 9.00-14.00. Muudatus on seotud pangapunkti vähenenud külastatavusega.

Räpina elanikud saavad kasutada internetipanka sisenemiseks Vallamaja teisel korrusel asuvat avaliku internetipunkti arvutit.

Oma pangaasju saab mugavalt ajada ka telefoni teel. Selleks ei pea kuhugi minema – tuleb vaid helistada Swedbanki nõustamiskeskuse numbril 6 310 310. Telefoni vahendusel saab näiteks teha makseid või väärtpaberitehinguid, küsida infot oma kontojäägi kohta või saada ülevaadet tehingutest.  Selleks, et neid tehinguid telefonis teha saaks, kliendil peab olema sõlmitud teleteenuste leping. Tehingute tegemiseks telefoni teel on vaja kõigepealt oma isik tõendada SMART ID, PIN-kalkulaatori või mobiil-ID-ga. Tehingute teenustasud on samad, mis pangakontoris.

Sularahaautomaat, mille abil saab nii sularaha välja võtta kui ka sisse maksta asub aadressil Kooli 19, Räpina. Swedbanki kliendid saavad sularaha tasuta välja võtta ka Coop Eesti poeketi kauplustes oste sooritades. Samuti on võimalik sularaha välja võtta Olerexi tanklates (vähemalt 1-eurose ostu sooritamisel, teenustasu 0,32 eurot), Grossi poodidest  (vähemalt 1-eurose ostu sooritamisel, teenustasu 0,36 eurot) ja Meie Toidukaubad ketti kuuluvatest kauplustest (vähemalt 1-eurose ostu sooritamisel, teenustasu 0,25 eurot).

Lähim Swedbanki kontor asub Põlva linnas, aadressil Kesk 11, pangakontor on avatud tööpäeviti 09.00 - 17.00. Kui tekib vajadus kontorit külastada, soovitame eelnevalt kohtumise aeg broneerida. Seda saab teha internetipangas aadressil https://www.swedbank.ee/private/home/more/appointments või helistades 6 310 310. Nii saate olla kindel, et ei pea järjekorras ootama.

Swedbank AS