Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

Kodanike vastuvõtt Räpina Vallavalitsuses toimub ainult eelneval kokkuleppel

Lähtuvalt Terviseameti soovitustest ja riigis väljakujunenud olukorrast töötavad Räpina Vallavalitsuse teenistujad alates 1. märtsist kaugtöö vormis.

Teenistujad viibivad kodukontoris ja vallavalitsuses vastuvõtte ei toimu. Töökoosolekud toimuvad elektroonilises vormis. Vallakodanikke teenindatakse telefoni ja e-kanalite vahendusel. Avaldusi ja dokumente saab esitada tavaposti ja e-posti teel. Vallavalitsuse teenistujaga on võimalik kohtuda eelnevalt aeg kokku leppides, kohtumisel on kohustuslik kanda näomaski.

Toimetulekutoetuse taotluse esitanud isikutele annab sotsiaalosakond eraldi teada toetuse väljamaksmise aja.

Kassatehingutega tegelev raamatupidaja viibib Räpina Vallavalitsuses 30. märtsil, 6. aprillil, 13. aprillil, 20. aprillil, 27. aprillil. Teostatakse sularaha sisse- ja väljamakseid.

Esmaspäeviti kell 10.00–14.00 toimub sotsiaaltöötajate vastuvõtt Räpina valla järgmistes piirkondades: Räpinas, Verioral, Mehikoormas, Ruusal.
Lintes võtab sotsiaaltöötaja vastu teisipäeviti kell 10.00–14.00.

Registripidaja viibib Räpina Vallavalitsuses 1. aprillil, 8. aprillil, 15. aprillil, 22. aprillil ja 29. aprillil kell 10.00–14.00, vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Arendusspetsialist viibib Räpina Vallavalitsuses teisipäeviti ja neljapäeviti kell 10.00–14.00, vastuvõtt eelneval kokkuleppel.

Räpina Vallavalitsuse teenistujate kontaktid.

Terviseameti ajakohane info on leitav Terviseameti kodulehel.

Asjakohast infot ja juhiseid leiab ka veebilehelt kriis.ee.

 

Räpina Vallavalitsus