Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

Räpina Vallavalitsus ootab ettepanekuid silmapaistvate kodanike ja kollektiivide tunnustamiseks

Räpina Vallavalitsus ootab ettepanekuid käesoleval aastal oma tegude ja ettevõtmistega silma paistnud inimeste ja kollektiivide tunnustamiseks.

Välja antakse kuni kaheksa preemiat neljas valdkonnas: ettevõtja preemia, kodanikualgatuse preemia ning noore preemia, täiskasvanu preemia ja kollektiivi preemia nii hariduse ja noorsootöö valdkonnas kui kultuuri ja spordi valdkonnas. Kategooriate täpsemad kirjeldused leiab Räpina valla kodulehelt aadressil https://www.rapina.ee/tunnustamine.

Ettepanek peab sisaldama järgmist infot: kandidaadi nimi ja kontaktandmed (postiaadress, e-posti aadress, telefoninumber), mis kategoorias kandidaati tunnustada soovitakse ning lühike selgitus kandidaadi saavutustest selles valdkonnas käesoleval aastal.

Ettepanekuid tunnustamiseks oodatakse digitaalselt allkirjastatuna 15. detsembrini (k.a) e-postil vald@rapina.ee või käsitsi allkirjastatuna Räpina Vallavalitsuses aadressil Kooli tn 1 Räpina 64 504.

Väljaantav preemia on rahaline ning sellele lisandub nimeline meene. Preemiad antakse üle pidulikul tänuõhtul jaanuarikuus.

Lisainfot annab Räpina Vallavalitsuse kultuuri- ja sporditööspetsialist Kertu Anni (tel 524 9190, e-post kertu.anni@rapina.ee).  

Foto (A. Karpson): meenutus 2019. aasta preemiate üleandmiselt, mil aasta ettevõtja tunnustuse pälvis Margus Narusing (Latikas OÜ)