Uudised ja teated

Põlvamaa aasta tööandja on AS Räpina Paberivabrik

Eesti Töötukassa tänas eelmise aasta parimaid tööandjaid ning koostööpartnereid ning kuulutas välja aasta alustava ettevõtja 2019. Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ütles tänuüritusel tunnustuse saajatele: „Hea koostöö ei tähenda meeldivaid koosviibimisi, koostöö tugevust näitab see, kuidas saadakse hakkama rasketes olukordades. Mul on hea meel, et meil on tugevad partnerid ja tööandjad."

Põlvamaa Aasta Tööandja on AS Räpina Paberivabrik, see on pika ajalooga, tuntud ja mainekas ettevõte, kus pakutakse tööd ka erivajadustega inimestele. Põlvamaa Aasta Koostööpartner on Põlva Gümnaasium. Põlva Gümnaasium on alati avatud koostööks ja tunneb huvi, et kooli õpilased saaksid karjäärivalikute osas töötukassast nõu.

Alustav ettevõtja 2019 on Andi Jaaska, Põlvamaal elav Andi tegi oma ettevõtte 2018. aasta kevadel. Tema ettevõte OÜ MK-Metsatööd tegeleb metsatöödega - tehakse harvendusraiet, istutatakse metsa. Andi äriplaan algab lausega „Oma ettevõttest olen unistanud juba põhikoolist alates". Tänased tulemused näitavad, et Andi on ettevõtjana hästi hakkama saanud ja tema unistus on täitunud.

Andil on seljaprobleemeide tõttu vähenenud töövõime, mis pole aga pannud teda loobuma oma unistustest.. „Enda tervisele mõeldes tunnen, et ettevõtjana olen osaline tööturul, mitte ei elatu ainult abirahadest.," märkis ta.

Eesti Töötukassa