Uudised ja teated

Kohtumine Est-For Investiga ettevõtte ettepanekul

Eile 27.09.2018 toimus ettevõtte Est-For Invest ettepanekul ettevõtte esindajate kohtumine Räpina valla esindajate – vallavanem Enel Liini, volikogu esimehe Teet Helmi ja eelarve -ja arengukomisjoni esimees Toomas Heeringuga.

Ettevõte informeeris valla esindajaid soovist leida puidurafineerimise tehase asukoht lähipiirkonda väärindamaks koha peal praegu Eestist välja viidavat paberipuitu. Eksisteerib võimalus, et valikusse tuleb ka Räpina valla territoorium. Tehase rajamise protsess on kindlasti aja- ja töömahukas ning vajab laia avalikkuse kaasamist. Hoiame vallaelanikke kõigi edasiste sammudega kursis.

Vaike Tammes

Räpina valla avalike suhete spetsialist

 KÜLLI JACOBSON
Tere! Kuna antud teema puudutab väga paljusid elanikke, nende edasist heaolu ning elukeskkonda, siis palun teavitada avalikkust tõepoolest nagu lubatud, kõikidest tegevustest, mida avalik võim teeb.
Hetkel on teada, et tänaseks, esmaspäevaks, 1. oktoobriks, on volikogu esimees kutsunud kokku oma infotundi kõik volikogu liikmed kella 15. Sellelaadsed asjad huvitavad praegu ka väga valla elanikke. Palun edaspidi rohkem infot jagada.
Tervisi,
KÜlli Jacobson
Postitatud 1.10.18 13:09.