Uudised ja teated

2017. aasta Põlvamaa suvine kultuuri- ja spordikalender on ilmunud!

Põlvamaa Omavalitsuste Liidu eestvedamisel on juba mitmeid aastaid välja antud Põlvamaa suvist kultuurikalendrit, mis koondab kõigis omavalitsustes toimuvad olulisemad sündmused perioodil mai-september ning mille väljaandmise eesmärk on anda inimestele paremat ülevaadet Põlva maakonnas suveperioodil aset leidvatest olulisematest kultuuri- ja spordisündmustest.

Kalender on leitav Põlvamaa vallavalitsustest, raamatukogudest, Põlva maavalitsuse hoonest, turismiinfopunktidest, naabermaakondade turismiinfokeskustest, muuseumitest, külastuskeskustest, suurematest majutus- ja toitlustuskohtadest, bensiinijaamadest jne.

„Põlvamaa on külalislahke, avatud ning huvitavaid kultuurielamusi pakkuv maakond. Suvehooajaks valmv infovoldik annab seda edasi - koondab ja aitab suvises tihedas sündmustegraafikus paremini orienteeruda ning nii kohalikel elanikel kui külastajatel leida endale sobivad sündmused," põhjendas suvekalendri koostamise traditsiooni Põlvamaa Omavalitsuste Liidu esimees Kaido Kõiv.

Suvise kultuuri- ja spordikalendri näol on tegemist mugavas mõõdus infovoldikuga, mis lisaks nimetatud jaotuskohtadele on digitaalsena kättesaadav ka Põlvamaa portaalis ja kohalike omavalitsuste kodulehtedel.

Kalender antakse välja Põlvamaa Omavalitsuste Liidu, Põlva Maavalitsuse ja siseministeeriumi koostöös.
 

Lisainfo:
Kertu Anni
Kommunikatsiooni ja koostöö koordinaator
Põlvamaa Omavalitsuste Liit
Tel: 799 8937 / 5887 6870
E-post: kertu.anni@polvamaa.ee