Teenuskeskused

Räpina Vallavalitsus asub Põlva maakonnas Räpina vallas.
Räpina Vallavalitsuse postiaadress on Kooli 1, Räpina linn, Räpina vald, Põlva maakond, sihtnumber 64504.

Räpina Vallavalitsusel on kaks teenuskeskust:

Veriora teenuskeskus asukohaga:
Räpina mnt 2, Veriora alevik, Räpina vald, Põlva maakond, sihtnumber 64232.
Eva Morel kantseleispetsialist 795 8333 eva.morel@rapina.ee
Mari Kolbakov sotsiaaltööspetsialist 795 8233 mari.kolbakov@rapina.ee
Taivo Kaldoja teedespetsialist 795 8448 taivo.kaldoja@rapina.ee
Kaja Pargas raamatupidaja-kassapidaja 795 8374 kaja@veriora.ee
Riho Laanoja haldusspetsialist  796 1185 riho.laanoja@rapina.ee

Meeksi teenuskeskus asukohaga:
Kesk 20, Mehikoorma alevik, Räpina vald, Põlva maakond, sihtnumber 62511
Ene Tammekun   kantseleispetsialist    7303431  ene.tammekun@rapina.ee
Astrid Laur    sotsiaaltööspetsialist   7303433   526 8166  astrid.laur@rapina.ee
Raivo Põhjala       haldusspetsialist         511 7104  raivo.pohjala@rapina.ee