Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

EKRAAN

Uudised ja teated

Punase Risti pöördumine

Üha suurenevad toidu- ja energiahinnad kasvatavad abivajajate hulka. Jatkuvalt vajavad mitmeklilgset tuge põgenikud - soojadest riietest pslihholoogilise esmaabini.

Punane Rist on loodud abistamiseks nii tava- kui ka kriisiajal; oma tegevuses lähtume ühiskondlikest ja eelkoige piirkondlikest vajadustest. Selleks, et saaksime üha kasvavatele vajadustele vastata, pöördumegi Teie poole. Pöördume palvega kaaluda ühekordse tegevustoetuse andmist kohalikule Punase Risti seltsile, et saaksime toetada piirkonna enimhaavatavaid inimesi. Olgu toetusvaldkonnaks ennetustöö, esmaabiõpe, vähekindlustatud inimeste abistamine (toidu- ja hügieenipakid, riideabi, koolitarbed jm esmavajalik), psühholoogilise toe pakkumine - see on samm tugevama ja tervema kogukonna suunas.

 

Punase Risti kohalikud seltsid tunnevad piirkondlikke vajadusi, teavad olusid. Meie vabatahtlik jõud on piisav, et abivajajateni jõuda. Voite olla kindel, et toetus tagab läbimõeldud ja vajadustele vastava abi just kohalikele inimestele teie omavalitsusüksuses.

 

Juhul kui leiate võimaluse meid ühekordselt toetada, siis siin on meie kontoandmed: Eesti Punane Rist MTÜ, EE742200001180001436. Selgituseks märkige palun omavalitsuse nimi - siis teame teie panuse kohalikule seltsile edastada.

 

Rahulikku jõulukuud soovides

Eesti Punane Rist