Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

EKRAAN

Uudised ja teated

« Tagasi

Räpina linna turismiobjektidega on võimalik tutvuda 3D tuuri vahendusel

Räpina linna turismiobjektidest on valminud 3D tuur, mis võimaldab virtuaalselt tutvuda meie linna suurimate turismiobjektide ja sealsete võimalustega.  

 

Värskelt valminud tuur algab drooniülesvõttega, kus on näha Räpina linn ja seda ümbritsev kaunis loodus. Väikeses, kuid armsas linnas on 3D tuuri vahendusel võimalik liikuda erinevate „maamärkide" vahel. Teekond algab Räpina paisjärve äärest, mille juurest on võimalik liikuda hotelli või Räpina mõisasüdame suunas. Samuti saab virtuaalselt sisse astuda Räpina hotelli, Räpina Miikaeli kirikusse, Räpina loomemajja, Räpina Koduloo- ja Aiandusmuuseumisse, Räpina Aianduskooli, Räpina Püha Sakariase ja Elisabeti kogudusse ning seal 360 kraadi ulatuses siseruumides ringi vaadata.

 

3D tuur annab Räpina linnast ja siinsetest turismiobjektidest uudse ülevaate. Virtuaaltuuril saavad kõik huvilised veebi vahendusel tutvuda külastusobjektidega, olles seejuures justkui ise kohapeal. Samal ajal ei anna virtuaaltuur külastatavatest paikadest täielikku ülevaadet, et külastajatele jätkuks uudistamist ka puhuks, kui ükskord päriselt Räpinasse satutakse.

 

Räpina linna virtuaaltuur on valminud Räpina Vallavalitsuse,  Räpina loomemaja ja Räpina Koduloo- ja Aiandusmuuseumi koostöös. Tehniline teostaja 3D Tuur OÜ.

Projekti eesmärk oli luua 3D tuur ehk virtuaalne ringkäik, mis tutvustab Räpina linna vaatamisväärsusi ning omakorda Räpina valda Eesti turismimaastikul ning toetada seeläbi piirkonna positiivset mainekujundust.

 

Virtuaaltuuriga on võimalik tutvuda Räpina Koduloo- ja Aiandusmuuseumi, Räpina valla ning Räpina loomemaja veebilehtedel ning Eesti ametlikus turismiinfoportaalis Puhka Eestis.

 

Räpina linna 3D tuuri saad vaadata SIIN.