Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

EKRAAN

Uudised ja teated

« Tagasi

Sügis toob postiteenustes muudatusi

Sügis toob Omniva postiteenustes muudatusi. Räpina postkontori lahtioleku aeg pikeneb ja Veriroa postipunkt suleb uksed 1. oktoobril. Postiteenuseid pakub nüüd ka personaalne kirjakandja, keda saab tellida enda juurde koju või tööle! 

 

Verioras toob postiteenused personaalne kirjakandja koju või tööle

Veriora postipunkt sulgeb uksed  1. oktoobril. Postiteenused toob nüüd koju või tööle personaalne kirjakandja ja pakke saab saata-saada ka Veriora pakiautomaadis. Pikendatakse Räpina postipunkti lahtioleku aegu. Tavapäraselt toimetavad edasi Leevi ja Mehikoorma postipunktid. Pakke saab saata-saada ka Räpinas asuva kahe pakiautomaadi abil.

 

Kutsu personaalne kirjakandja endale koju!

Soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja? Kutsu selleks personaalne kirjakandja koju või tööle! See on tasuta kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest.

 

Personaalse kirjakandja tellimine on imelihtne!

Tellimiseks helista telefonil 661 6616 või kirjuta www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi, mis teenust soovid ja aadress. Omniva klienditeenindaja võtab Sinuga ühendust ja lepib kokku teenindamise aja. Tellimus täidetakse üldjuhul järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.

 

Traditsiooniline kirjade saatmine väheneb

Valla 21st kirjakastist saadetakse kümnes all viie kirja kuus. Lähikuudel lõpetavad tegevuse Viluste, Rahumäe, Kirmsi, Vändra, Mägiotsa, Raadma ja Võuküla kirjakastid. Ka siin on edaspidi abiks personaalne kirjakandja, kelle abil saab kirjad teele saata kodust või töölt.   

 

Postmarkide ja ümbrike edasimüüjate arv suureneb

Plaanis on läbi rääkida ka edasimüüjatega postmarkide ja ümbrike müümiseks. Soov on  suurendada toodete valikut ja kättesaadavust vallas. Postmarke, ümbrikke, postkaarte jt tooteid saab osta ka Omniva e-poest

 

 

Jaanus Jõelaid,
Omniva Lõuna piirkonna juht