Kalender

KÕIK SÜNDMUSED

Uudised ja teated

« Tagasi

Saagem tuttavaks - uus lastekaitsespetsialist Hele Kroon

Olen Võrumaa patrioot. Sündinud Võru linnas karmil talvisel ajal möödunud sajandil. Haridustee kujunes pikaks: Misso Keskkool, Tallinna Spordikool, Vastseliina Keskkool, Tallinna Tehnikakool nr 19. Pärast 18-aastast pausi haridusrajal otsustasin asuda õppima Tartu Ülikooli, kus omandasin põhikooli loodusteaduste õpetaja eriala. Üheksa aastat hiljem lõpetasin Tartu Ülikooli Sotsiaalteaduste Instituudi koolijuhtimise eriala magistrikraadiga. Peale esimese eriala omandamist,  laste- ja naiste üleriiete rätsepana, töötasin selles ametis kakskümmend aastat. Ja teises ametis pedagoogina üheksateist aastat. Suure osa pedagoogi ametiajast olen teinud tööd lastega, kes vajavad erilist hoolitsust ja tähelepanu. Kogemus töös lastega inspireeris mind kandideerima Räpina Vallavalitsuse lastekaitsespetsialisti ametikohale.  

Olen õnnelik inimene, sest saan oma õpitud erialasid kasutada ka hobidena. Armastan teha näputööd või siis õpitud teadmisi edasi anda enne eksamiperioodi mõnele tuttavale lapsele. Paljud tegevused nagu rahvatants ja võrkpall on nakatanud mind sportliku meelega. Talvel meeldib suusatada. Hetkel saan oma sportliku koormuse kätte ikka liikudes maakodus Tsergondõs aiamaa, kasvuhoone ja lillepeenarde vahel tööd tehes.  

Armastan muusikat, head seltskonda ja huumorimeelega inimesi. Laulan Võru naiskooris Kannel.  Enda tugevateks külgedeks pean täpsust, võimet õppida uusi asju. Esimesed töönädalad Räpina Vallavalitsuses on olnud meeldivad ja toetavad.