Juhtkomisjon

26.09.16

Ühinemiskõneluste juhtkomisjoni kuuluvad igast omavalitsusest volikogu otsusega mandaadi saanud liikmed.

Omavalitsus Esindaja Kontakt
Meeksi vald Aleksandr Suvorov aleksandr.suvorov@meeksi.ee
Meeksi vald Kairi Kell kairi.kell@mail.ee
Meeksi vald Margus Narusing kala1239@hot.ee
Mikitamäe vald Aare Poolak vallavanem@mikitamae.ee
Mikitamäe vald Feliks Raudkett feliks.raudkett@mail.ee
Mikitamäe vald Jüri Saar saarjyri@hot.ee
Mikitamäe vald Margo Sirendi margo.sirendi@gmail.com
     
     
Räpina vald Kaido Palu kaido.palu@rapina.ee
Räpina vald Tiit Kala tiit.kala@rapina.ee
Räpina vald Toomas Heering toomas@varola.ee
Veriora vald Enel Liin enel@veriora.ee
Veriora vald Kaarel Tiganik kaarel.tiganik@rmk.ee
Veriora vald Rein Raadla rein.raadla@mail.ee
Värska vald Raul Kudre raul@verska.ee
Värska vald Vello Saar vello.saar@spavarska.ee
Värska vald Ülo Kõivo ulo.koivo@gmail.com

 

Läbirääkimiste dokumendid